5 Mayıs 2015 Salı

Hangi Renkler Teninize Uyar

teninizle uyumlu renkler

Teninize uygun kıyafet seçimi

Kıyafet seçimi yaparken ten renginize uyan renkleri seçmeniz çok önemli. Eğer bu konuda yardıma ihtiyacınız varsa bu yazımıza mutlaka göz atmanızı tavsiye ederiz.

Buğday tenli ve sarı saçlıysanız eğer; mint yeşili, lila, pudra pembesi, buz mavisi, açık mor tonlarındaki kıyafetleri tercih edebilirsiniz. 

Eğer ten renginiz açık ve saçlarınız sarıysa; çok açık renkler ve pastel renklerden uzak durmanız gerekir. Ten rengi açık olan bayanlar iraz daha koyu ve canlı renkler tercih etmelidirler.

Eğer ten renginiz açık ve kızıl saçlıysanız; yeşilin tonları, sarılar, turuncular daha sıcak tonlar sizin için ideal renkler olacaktır. 

Ten renginiz koyu ve siyah saçlıysanız; alev kırmızısı, beyaz, turuncu, siyah, pembe, mavi ve birçok rengi giyebilme şansına sahipsiniz demektir. koyu mor ve yakın tonlara pek gitmemenizi tavsiye ederiz.

Açık ten-kahverengi saçlara sahipseniz; sizin için en uygun renkler Yeşilin açık tonları ile saman sarısı, kavuniçi, kayısı rengi, mavi, turkuaz, kahverengi ve kemik rengi olacaktır.

Ayrıca vücut tipinize uygun kıyafet seçimi, gelinlik seçerken dikkat edilmesi gerekenler, zayıf gösteren elbise modelleri ve bunun gibi bir çok konuyla ilgili bilgilere  BURAYA tıklayabilirsiniz


0 yorum :

Yorum Gönder

 
Yandex.Metrica