30 Ağustos 2014 Cumartesi

Siyah Beyaz Gece Elbisemiz

Bir müşterimizin  talebi üzerine en sevdiğimiz tasarımcılardan biri olan Stephane Rolland'ın siyah beyaz işlemeli gece elbisesini çalıştık. Elbisenin üst bedenini krep kumaş ve deri ile hazırladık. Bel kısmındaki sarmaşık ve yaprak desenleri özel olarak elde çizilerek daha sonrasında tek tek işlenerek hazırlandı. Bu muhteşem elbiseyi hazırlarken çok keyif aldık.  İşte hazırladığımız Siyah beyaz gece elbisesimizden görüntüler.

Eğer siz de hazır giyimde üzerinize oturmayan düşük kaliteli kumaşlardan hazırlanmış birbirine benzeyen elbiselerden ve gelinliklerden sıkıldıysanız kaliteye uygun fiyata sahip olmak ve gecenin en şık isimleri arasında yer almak istiyorsanız www.gecekiyafeti.com sizin için doğru adres.
Özel tasarımlarımızdan bazıları için http://www.gecekiyafeti.com/search/label/mydesign a tıklayın.


Artık mağaza mağaza gelinlik ve elbise aramanıza gerek kalmadı www.gecekiyafeti.com olarak seçtiğimiz ve beğendiğimiz tüm modelleri sizler için üretiyoruz. 25 yılı aşkın Haute Couture gece kıyafeti ve gelinlik tasarım/dikim tecrübemizle sizlere Nişantaşında hizmet vermekteyiz. Beğenin sizin için hazırlayalım.. 
 İletişim bilgileri 
Tel: 0532 370 55 33  
Mail: gecekiyafeti@gmail.com 
Facebook: https://www.facebook.com/gecekiyafeti Twitter: https://twitter.com/gecekiyafeticom
Adres: Nişantaşı/Teşvikiye (Randevu için arayınız)


siyah beyaz  gece elbisesi

stephane rolland gece elbisesi

siyah beyaz gece elbisesi

stephane rolland gece elbisesi

0 yorum :

Yorum Gönder

 
Yandex.Metrica