25 Ağustos 2014 Pazartesi

MTV VMA 2014 En Şıkları ve En Rüküşleri

Kırmızı Halı Kıyafetleri 2014

İşte en önemli kırmızı halı gecelerinden birisi daha gerçekleşti. 2014 MTV Video Music Awards sahiplerini bulurken aynı zamanda ünlülerin kırmızı halıda giydiği kıyafetlerle görsel bir şölene dönüştü.

Geceye katılanlar arasında arasında elbetteki en şık  ünlülerin yanısıra en rüküş ünlülerde vardı.

İşte 2014 MTV Video Müzik Ödül Töreni Kımızı Halı Görüntüleri sizler için geliyor.

2014 mtv music awards Beyonce


Beyonce ödül törenine siyah yeryer transparan işlemeli balık kesim bir Nicolas Jebran tasarımıyla katıldı. Gecenin bize göre en şık isimlerinden birisi de Beyonce oldu. Beyonce'nin giydiği Christian Louboutin ayakkabılar ve  Lorraine Schwartz küpeler de elbiseyle oldukça tamamlayıcı bir görüntü sergilemiş.

2014 mtv music awards chanel iman

Balmain tasarımı siyah kalem elbiseyle geceye katılan Chanel Iman'da yine elbisesini tamamlayan Casadei ayakkabılarıyla genel olarak gecenin en şık isimleri arasında yerini aldı.

2014 mtv music awards Nina Dobrev

Her ne kadar en sevdiğimiz tasarımcılardan biri olsada Zuhair Murad'ın Nina Dobrev için hazırladığı üstü kırmızı altı siyah bu elbise o kadar da çarpıcı gelmedi bize. Alışılagelmiş Zuhair Murad çizgisinden oldukça uzak ve düz bir tasarım olmasına ek olarak Nina Dobrevin bu tarz bir kıyafete at kuyruğu bir saç modeli eklemesiyle oldukça vasat bir hale geldiğini düşünüyoruz.

2014 mtv music awards Jamie Chung

Ünlü oyuncu Jamie Chung geceye muhteşem bir Versace tasarımı elbiseyle katılmış. Başlangıçta düz mini bir elbise gibi görünsede elbise üzerindeki işçilik desenlerin muhteşem uyumu biraraya geldiğinde oldukça şık bir görüntü karşımıza çıkıyor.

2014 mtv music awards Solange Knowles

Sonage Knowles üst kısmı geniş kesimli daha maskülen bir takım ile geceye katılmış. Kıyafet seçimi çok hoşumza gitmediyse de ayakkabılarına bayıldığımızı söylemeden geçemeyeceğiz :)

2014 mtv music awards Demi Lovato

Demi Lovato geceye geniş göğüs dekolteli kırmızı Lanvin gece elbisesiyle katılmış fakat her ne kadar dekoltenin yerinde kullanıldığında çok güzel göründüğünü savunsak da bu elbisedeki göğüs dekoltesinin hiç de güzel durmadığını söylemeden edmeyeceğiz. Saç ve çanta konusunda da malsesef olumlu bir yorumda bulunamayacağımız için Demi Lovato bize göre gecenin en rüküş isimleri arasında yerini alan ünlülerden :(

2014 mtv music awards Kendall Jenner

Kendall Jenner gerek kıyafet gerek saç, makyaj çanta ve aksesuar seçimiyle vücuduna ve yaşına çok uygun çok modern ve şık bir tulumla geceye katılmış. Kendall Jenner, üst kısmı transparan tül detaylı tulumu ve clutch çantasıyla oldukça şık bir görünüm sergiliyor

2014 mtv music awards iggy azalea

Iggy Azalea geceye gümüş rengi geometrik işleme detaylı balık kesim Versace elbisesiyle katıldı. Oldukça şık bir seçim yaptığını söylemeden geçemeyeceğiz.

2014 mtv music awards rita ora

İşte gecenin rüküş ünlülerinden birisi daha Rita Ora... Elbiseyle ilgili yoruma neresinden başlasak diye kararsız kaldığımız bu elbiseyle gerçekten çok kötü bir görünüm sergilemiş Rita Ora. Bu kadar derin bir bacak dekoltesi için gereken muhteşem ince bacaklara sahip olmadığı gibi elbisenin hem göğüs hem de sırt dekoltesiyle her tarafı açık  evet dikkat çeken fakat kesinlikle şık olmaktan çok uzak bir görünüm sergilemiş.

2014 mtv music awards Jourdan Dunn
Jourdan Dunn, Balmain imzalı maxi elbisesi ve siyah bralet üstü ile yaşına ve vücuduna uygun bir seçim yapan ünlülerden

2014 mtv music awards Taylor Swift


Her zaman şıklığıyla kendinden sözettirmeyi başaran Taylor Swift bu sefer kırmızı halıda aynı etkiyi bırakmaktan ziyade biraz sonra jinlastik hareketlerine başlayacakmış gibi bir hava estiriyor. Siz nedersiniz :)

2014 mtv music awards Jennifer Lopez

İşte 2014 MTV Video Müzik ödülleri gecesinde kırmızı halının bize göre en şık ismi... Jennefer Lopez. Derin bacak dekoltesi giyebilmek için gerekli güzel bacaklar ve elbisenin üst kısmındaki geometrik kesimlerden oluşan muhteşem Charbel Zoe imzalı gümüş rengi elbisesiyle Jennefer Lopez gerçekten açıkara farkla gecenin en şık ismi olmaya bizce hak kazandı. Dekoltenin nasıl kullanıldığında şık olabileceğinin bir örneğini Jennefer Lopez bize gösterirken Rita Oradan da dekolteyle nasıl rüküş olunacağını görmüş olduk :)

Kim kardashian

Balmain elbisesiyle geceye katılan Kim Kardashian yine göğüs dekoltesiyle gecenin en konuşulan isimleri arasında yerini alacak gibi görünüyor.
amber rose mtv

Yine gecenin rüküş isimlerinden biri daha Amber Rose

1 yorum :

  1. Ne kadar dekolte gösterirsek o kadar güzel olacaklarını düşünüyorlar sanırım ve bunu düşünenlerde fiziği müsait olmayan bayanlar ...
    Jennifer lopez hem güzel fizikli hem de çok şık dekolteli bir elbise giymiş :)

    YanıtlaSil

 
Yandex.Metrica