11 Haziran 2014 Çarşamba

Pudra Rengi Gece Elbisemiz - Tasarımlarımız

En beğenilen gelinlik modellerinden biri olan Anna Campbell tasarımı olan aşağıdaki modelin benzerini bir gece elbisesi olarak çalıştık. Bir müşterimizin talebi üzerine benzerini hazırladığımız gece elbisesini sizlerle paylaşmak istedik. Elbiseyi pudra pembesi fransız dantel ile hazırladık. Göğüs altı,sırt ve omuza yerleştirilen işleme detayları, işlemeli bileklik bu sade ve romantik modele çok farklı bir hava katıyor. Özellikle derin sırt dekolteli elbise yada gelinlikleri sevenler için oldukça zarif bir model.
Sırt dekoltesine yerleştirilen kristal boncuklarla tektek elde kazırladığımız saçaklar bu romantik elbiseye hareket kazandırdı.

Eğer sizlerde hazır giyimde aradığınız gece elbiselerini yada gelinlikleri bulamıyorsanız yada biribirine benzeyen modellerden sıkıldıysanız , kalitesi düşük kumaşlarla hazırlanmış modellerden sıkıldıysanız gelin hayalinizdeki elbiseyi sizin için gerçeğe dönüştürelim. 25 yıllk haute couture gece kıyafeti ve gelinlik tasarım tecrübemizle uzman  kadromuzla Nişantaşındaki tsarım atölyemizde hizmet vermekteyiz.

İletişim Bilgilerimiz

Tel: 0532 370 55 33
Mail: gecekiyafeti@gmail.com
Web: www.gecekiyafeti.com
Facebook: https://www.facebook.com/gecekiyafeti
Twitter: https://twitter.com/gecekiyafeticom
Adres: Nişantaşı/Teşvikiye (Randevu için arayınız)

gece kıyafetleri 2014


en şık gece elbiseleri
gece kıyafetleri

gece kıyafetleri


gece kıyafetleri
0 yorum :

Yorum Gönder

 
Yandex.Metrica