7 Haziran 2014 Cumartesi

Kişiye Özel Dikim mi Hazır Elbise mi ?

 
nişantaşı gece elbiseleri

KİŞİYE ÖZEL DİKİM ELBİSE Mİ HAZIR ELBİSE Mİ

Yakın zamanda katılacağınız bir davet yada kendi nişanınız yada düğününüz var ve “Acaba diktirsem mi yoksa hazır bir ebise mi alsam?” diyenlerdenseniz bu yazıyı okmanızı tavsiye ederiz.

Günümüzde hızla gelişen teknoloji  ve ucuz işgücü sayesinde Çin’den ve Amerika’dan getirtilen birçok abiye elbiseye yada gelinlik Şişlide, Nişantaşı’nda bakırköy’de ki mağazalarda  satılmaktadır.

Biz de sizler için size özel dikim ve hazır gece elbisesi / gelinlik alım konusundaki avantaj ve dezavantajları biraraya getirmeye karar verdik.

Kişiye Özel Dikim Avantajları


  1. Kişiye özel dkim adı üstünde o kişiye özel onun ölçülerine uygun dikilir o sebeple iyi dikilmiş bir gece elbisesi yada gelinlik hazır giyimde aldığınız gibi daraltma, bollaştırma gibi sonradan işlem gerektirmez.
  2. Kişiye özel dikimde müşterinin katılacağı davete, ten rengine, vücut yapısına, uygun gece kıyafeti / gelinlik modeller önerilir ve mağazadaki gelinlik / elbiselerle sınırlanmış bir durum olmaksızın sonsuz seçenek içinden en uygun olan renk ve modelde abiye elbise / gelinlik seçimi yapılır.Böylece değerli vaktinizi mağaza mağaza dolaşıp kendinize model aramakla geçirmezsiniz.
  3. Kişiye özel dikim hizmeti  sayesinde dünyaca ünlü tasarımları, ünlülerin giydiği kıyafetleri ve gelinlikleri yada kırmızı halı elbiselerini giyme şansına sahip olursunuz.
  4. Kişiye özel dikimde öncesinde size sunulan en kaiteli kumaşlardan elbise yada gelinliği uygun fiyata giyme şansına sahipsinizdir. Hazır giyimde satılan gece elbiseleri toptan üretim yapıldığı için üretici maliyetleri düşük tutabilmek adına kumaş kalitesi ni düşü tutabilir bu da ödediğiniz fiyata değmeyecek bir elbiseye sahip olmanıza sebep olabilir.
  5. Hazır giyimde mağazalar çoğunlukla aynı üreticilerden elbise aldıkları ve satışa sundukları için hazır giyimde aldığınız bir elbiseyi katıldığınız davette birçok kişinin üzerinde görme şansınız malesef çok yüksek. Özellikle sizin için çok özel ve önemli bir geceye davetliyseniz bu durum hiç de hoş olmayacaktır. Örneğin kendi nişanınızda giydiğiniz nişan elbisesini, yada mezuniyet elbisesini başkasını üzerinde görmek üzücü olabilir
  6. Eğer kilolu bir bayansanız hazır giyimde şık bir abiye elbise yada gelinlik bulma şansınız az olabilir bulsanız da sınırlı sayıda seçenekle karşılaşabirisiniz o sebeple kişiye özel dikilecek bir elbiseyle / gelinlikle çok rahat kilolarınızı saklayabilir ve gecenin en şık isimleri arasında yerinizi alabilirsiniz.

Hazır Giyimin Avantajları


  1. Eğer kişiye özel dikim için gerekli 3 hafta civarı bir süreniz yoksa ve çok acele bir kıyafete ihtiyacınız varsa hazır giyime başvurabilrsiniz.
  2. Yakın akrabanızın düğünü ya da sizin için çok önemli bir davet değilse katıldığınız davette birçok kişinin üzerinde görmek sizi rahatsız etmeyecekse abiye elbise satan mağazalardan gece elbisesi alabilirsiniz.
  3. Çok düşük bütçeniz varsa ve katılacağınz davet için belli bir miktarın üzerinde harcama yapmak istemiyorsanız uygun fiyatlı abiyeler , gece elbiseleri gelinlik satan mağazalara göz atabilirsiniz.

Dikim için başvuracağınız modaevinin yada terzinin daha önce diktiği modelleri görmediyseniz yada tecrübesi olmayan bir tasarımcıya denk geldiyseniz kesinlikle hazır giyime başvurmalısınız. Çünkü herzaman müşterilerimize söylediğimiz şey dikimin profesyonel bir elden çıkması gerektiğidir. Yaklaşık 25 yıldır dikim konusunda profesyonel kadroyla hizmet vermekteyiz.Bize güvenerek en önemli günlerinde giyecekleri gece elbiselerini / gelinliklerini diktirmek için bize başvuran müşterilerimize  çok teşekkür ediyoruz. Dikim konusunda tecrübesiz kişilerce hazırlanmış elbiseler sebebiyle hüsrana uğramak istemiyorsanız siz de tasarım atölyenizi, tasarımcınızı yada terzinizi seçerken bu konuya mutlaka dikkat edin.
 
0 yorum :

Yorum Gönder

 
Yandex.Metrica