26 Haziran 2014 Perşembe

Zayıf Gösteren Kıyafetler ve Zayıf Görünmenin İpuçları

Hangi elbiseler sizi olduğunuzdan daha zayıf gösterir

Which dresses make you look slimmer 

Which dresses make you look slimmer

Olduğunuzdan daha zayıf görünmek istiyorsanız bu yazımıza mutlaka gözatın. Ufak birkaç ipucu ile olduğunuzdan çok daha zayıf görünebilirsiniz. Şık giyinmenin en önemleri şartlarından birisi hiç şüphesiz vücudunuza uygun kıyafeti ve modeli seçebilmekten geçer.  Pantalon ve Etek seçimleri elbise seçimine göre çok daha zordur ama elbise seçiminde de dikkat edilmesi gereken bazı noktalara dikkat etmek gerekir.  ayrıca aşağıdaki linke tıklayarak daha önce yayınladığımız Vücut tipine göre gece elbisesi seçimi isimli yazımıza da ulaşabilirsiniz
Eğer basenleriniz biraz genişse bele ve kalçaya çok fazla oturmayan modeller sizler için daha uygun olacaktır. Elbiselerinizde göğüs kısmında derin v yakalar, straplez, tek omuz gibi kesimlerle dikkati üst kısma çekebilirsiniz. 
Renk seçiminde de çok açık renklerden ziyade biraz daha koyu renkler terch edilebilir fakat bu asla mutlaka siyah giymelisiniz anlamına gelmez.Koyu mor, lacivert, koyu zümrüt yeşili vs gibi renkler de sizi zayıf gösterecektir. 
Çok büyük desenli elbiselerden uzak durun. basen kısmınızı olduğundan daha geniş gösterecektir. Daha çok düz renkleri tercih etmekte her zaman fayda var. Desen kullanmak istiyorsanız da enine değil boyuna desenli kumaşları tercih edin hem boyunuzu daha uzun gösterecek hem de sizi olduğunuzdan zayıf gösterecektir.
Jarse gibi likrakı ve ince kumaşlardan uzak durun . Bu kumaşlar çok fazla defo gösterdiği için tüm defolar ortaya çıkacaktır. Bu kumaşların yerine elbise modlinize göre daha tok krep yada uçuşan şifon tarzı kumaşları tercih edin. 
Yüksek topuklu ayakkabılar her zaman kurtarıcıdır. Boyunuzu olduğunuzdan uzun göstererek sizin daha ince görünmenizi sağlar.
Duruşunuza dikkat edin . Olabildiğince dik durmaya gayret gösterin. Karnınızı biraz içeri çekerek dik durmanız sizi olduğunuzdan daha zayıf gösterir. Eğer karnınızı çok çekemiyorsanız elbisenizin altına korse giyebilirsiniz.

Yazımızın faydalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki facebook ve twitter paylaş butonları ile mutlaka arkadaşlarınızla paylaşın..Most of people worry about their weight, and many may even feel insecure about how heavy they think they look. With a few easy fashion tips, however, you can help yourself look a little skinnier. In general, look for clothing and details that force the eye to look up and down rather than side to side. This reduces the amount of width a person sees, making you look skinnier in the process.
1- Wear undergarments that fit.
2-Avoid undergarments that offer no support.
3-Choose the right size. Clothes that are too tight will show every flaw and excess pound your body has, and clothes that are too baggy will make it look heavier than you actually are. Only clothes that fit you properly will flatter you.  
4-Try a high heel or platform
5-Look for bold colors and patterns
6-V-necks and other vertical necklines narrowing your torso 
7-Fabrics such as acrylic should be avoided if you want to create a slimmer silhouette 

0 yorum :

Yorum Gönder

 
Yandex.Metrica