2 Ekim 2013 Çarşamba

Uzun Abiye Modelleri 2013

Dünyaca ünlü tasarımcıların hazırladığı 2013 uzun abiye modelleri arasından beğendiğimiz birkaç gece elbisesini sizler için biraraya getirdik. Uzun gece elbiselerini seçerken Zuhair Murad, Abed Mahfouz, Elie Saab gibi eşi benzeri bulunmayan muhteşem tasarımlara imzasını atan tasarımcıların kıyafetleri arasından seçim yapmaya çalıştık. Ayrıca Pronovias uzun gece elbise modeli eklemeyi de unutmadık. Gece elbiseleri fiyatlarına gelince 1400 TL civarından başlamaktadır.

İlk resimde yeralan işlemeli uzun gece elbiseleri Abed Mahfouz a ait ve hiçbir zaman modası geçmeyecek zamansız modellerden diyebiliriz.

Uzun abiyelerin en önemli avantajı tabi doğru model seçildiyse olduğundan daha uzun göstermesidir. Tabi dediğimiz gibi seçim yaparken modele dikkat etmek gerekir. Bu konuyla ilgili olarak Hangi kıyafetler uzun gösterir isimli yazımıza mutlaka tıklamanızı tavsiye ederiz.

Ayrıca sizler için daha önce hazırladığımız mavi gece elbiselerine, kırmızı gece elbiselerine, yeşil gece elbiselerine ve mercan rengi gece elbiselerine de başlıklara tıklayarak  göz atabilirsiniz..

Eğer sizlerde hayalinizdeki elbiseyi ya da gelinliği hazır giyimde bulamıyorsanız aşırı işlemeli kalitesiz kumaşlardan hazırlanmış dikiş kalitesi düşük kıyafetlerden sıkıldıysanız 25 yıllık haute couture gece kıyafeti ve gelinlik tasarımı tecrübemizle hizmetinizdeyiz. Dilerseniz size özel tasarım hizmetimizle size özel çizimler yapabiliriz dilerseniz beğendiğiniz bir modelin birebir aynısını üzerinize göre hazırlayabiliriz.Artık mağaza mağaza gece elbisesi aramanıza gerek kalmadı www.gecekiyafeti.com olarak seçtiğimiz ve beğendiğimiz tüm modelleri sizlere sunuyoruz.Beğenin sizin için hazırlayalım..
İletişim bilgileri
Tel: 0532 370 55 33
Mail: gecekiyafeti@gmail.com
Web: www.gecekiyafeti.com
Facebook: http://www.facebook.com/pages/Gece-Kıyafeti-Modelleri-wwwgecekiyafeticom/266035650134054
Twitter: https://twitter.com/gecekiyafeticom
Adres: Nişantaşı/Teşvikiye (Randevu için arayınız)
Tek yapmanız gereken bize aşağıdaki irtibat bilgilerinden ulaşmak 

İşte sizler için seçtiğimiz 2013-2014 en şık uzun abiyeler
Uzun abiye modelleri
Uzun abiye elbise modelleri


Uzun abiye modelleri 1
Uzun abiye elbise modelleri-1

Uzun abiye modelleri 2
Uzun abiye elbise modelleri-2

Uzun abiye modelleri 3
Uzun abiye elbise modelleri-3

Uzun abiye modelleri 4
Uzun abiye elbise modelleri-4

Uzun abiye modelleri 5
Uzun abiye elbise modelleri-5

Uzun abiye modelleri 6
Uzun abiye elbise modelleri-6

Uzun abiye modelleri 7
Uzun abiye elbise modelleri-7


Uzun abiye modelleri 8
Uzun abiye elbise modelleri-8

Uzun abiye modelleri 9
Uzun abiye elbise modelleri-9

0 yorum :

Yorum Gönder

 
Yandex.Metrica