14 Ekim 2013 Pazartesi

Minyon kadinlar nasil giyinmeli ?

Minyon kadınlar nasıl giyinmeli
Minyon kadınlara stil önerileri


Kıyafet seçerken minyon olmanın avantajlarını değerlendirebiliyor musunuz? Eğer merak ediyorsanız minyon kadınlar için hazırladığımız stil önerilerimize gözatabilirsiniz.

  • Ufak tefek ve narin bir vücudunuz var o sebeple vücut hatlarınızı kapatmak yerine daha belirgin hale getirmek ile işe başlayabilirisiniz. Peki bunu nasıl yapabilirsiniz? Elbisenizde kullanacağınız desenli kumaşlar ya da yer yer çizgilerin olduğu modeller göz yanılması yaratacaktır.
  • Gece elbisesi seçiminde uzun elbiseleri tercih edin hafif kuyruklu uçuşan şifon tarzı kumaşlar sizi olduğunuzdan daha uzun ve ihtişamlı gösterecektir. Mini elbiseleri de tercih edebilirsiniz size en uymayacak şey ara boylardır.Midi boylardan uzak durun. Kısa giyecekseniz olabildiğince mini elbiseler sizi olduğunuzdan uzun gösterir. Pantolon tercihlerinizde diz altı kapri pantolonlardan uzak durun.
  • Şanslısınız saklamak zorunda olduğunuz kilolarınız yok o sebeple açık renk elbiseler tercih edebilirisiniz. Giydiğiniz kıyafettte tek renk seçmeniz herzaman uzun göstereceği için avantajdır.
  • Kısa ve vücuda oturan ceketleri tercih edin.Kısa ceketlerle kombinleyeceğiniz mini etekler mini elbiseler sizi çok şık gösterecektir.İlla da uzun ceket giymek istiyorsanız altına seçeceğiniz elbise ya da eteğin mini olmasına dikkat edin.
  • Topuklu ayakkabıların yaratacağı sihirden mutlaka faydalanın.
  • Dar kıyafetler sizler için avantaj eğer bol, dökümlü bir üst giymek istiyorsanız alt kısmınıza giyeceğiniz parçanın dar kesim olmasına özen gösterin.

İşte minyon bayanlar için sunduğumuz stil önerilerimizden birkaçı.

Eğer diğer önerilerimize  gözatmak isterseniz buraya tıklayarak sayfamızdaki Nasıl Giyinmeli bölümünde yeralan stil önerilerimize ulaşabilirisiniz.


0 yorum :

Yorum Gönder

 
Yandex.Metrica