28 Ağustos 2013 Çarşamba

Hangi Kıyafetler Daha Uzun Gösterir

Hangi Kıyafetler Daha Uzun Gösterir

Hangi Kıyafetler Daha Uzun Gösterir


Eğer boyunuz kısaysa ve daha uzun görünmek istiyorsanız sizler için birkaç önerimiz olacak. Ufak bazı detaylara dikkat ederek daha uzun görünmeniz mümkün.Uzun görünmek için nasıl giyinmeliyim diyorsanız işte sizleri olduğunuzdan daha uzun gösterecek bazı öneriler..

   1. Topuklu Ayakkabıları Tercih Edin

Eğer boyunuz kısaysa elbiselerinizin altına giyeceğiniz topuklu ayakkabılar sizler için iyi bir seçim olacaktır.
Elbisenizle kombinleyeceğiniz zarif  stiletto ayakkabılar ya da giydiğinizde daha rahat edeceğiniz ve bir  o kadar da bouyunuzu uzun gösterecek platform topuklu ayakkabılar sizler için iyi bir seçim olabilir.

   2. Boyuna Çizgili Elbiseleri  Tercih Edin.

Ufak  ilizyonlar herzaman işr yarar. Enine çizgili elbiseler sizi nasıl olduğunuzdan geniş gösterirse boyuna çizgili elbiseler de bir o kadar zayıf ve uzun görünmenizi sağlar. Bu sebeple boyuna çizgili elbiseleri tercih ederek boyunuzu olduğundan daha uzun gösterebilirsiniz.

   3. Renk Seçimine Dikkat Edin.

Boyunuzu kesmemesi için tek renk elbiseleri tercih edebilirsiniz.  Bele kadar ayrı belden sonra farklı renkte elbiseler sizi olduğunuzdan daha kısa göstereceği için bu kombinasyonlardan uzak durun.

   4. Omuza Çıkan Elbiseler Tercih Edin.

Straplez elbiseler yerine omuzdan başlayan elbiseler giymeye özen gösterin. Kumaş nekadar yukarıdan başlarsa o kadar uzun görünürsünüz.

Ayrıca daha zayıf görünmek için nasıl elbiseler seçilmesi gerektiğine dair daha önce yayınladığımız ipuçları için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz. Çok faydalı olacağını düşündüğümüz yazımızı kaçırmayın.
http://www.gecekiyafeti.com/2013/02/hangi-elbiseler-daha-zayif-gosterir.html

www.gecekiyafeti.com

0 yorum :

Yorum Gönder

 
Yandex.Metrica