30 Ağustos 2013 Cuma

Dolabınızda Bulunması Gereken 5 Klasik Parça

bir kadının dolabında olması gereken şeyler

bir kadının dolabında olması gereken şeyler


Her yıl hatta her sezon moda değişiyor bu hızlı değişim sırasında modadan etkilenmeyen ve kurtarıcı görevi gören bazı parçalar vardır ki bunlar biz bayanlar için vazgeçilmezlerdir ve her bayanın dolabında mutlaka bulundurması gerekir. Elbetteki modayı takip etmek güzel birşeydir fakat unutulmaması gereken asıl şey kendinize yakışanı seçebilmek ve onu uyumlu aksesuarlarla kombinleyebilmektir.

İşte her bayanın dolabında bulundurması gereken 5 önemli parça

1. Küçük Siyah Elbise

 Coco Chanel ile bir moda klasiği haline gelen Küçük Siyah Elbise ' The Little Black Dress'  her zaman her katılacağınız davet için kurtarıcı bir parça olacaktır. Modası hiçbir zaman geçmeyen ve farklı birçok aksesuarla kombinleyebileceğiniz bu elbiseyi her zaman kullanabilirsiniz. Dilerseniz farklı ve renkli ayakkabı ve çanta detaylarıyla hareketlendirebilir dilerseniz değişik takılarla canlandırabilirsiniz.

2. Şık Bir Döpiyes 


Artık günümüzde eskisi kadar kullanılmasa da şık ve zarif bayanların her zaman kullanabileceği kurtarıcı parçalardan birisi de vücut hatlarııza uygun bir modelde hazırlanmış bir döpiyestir. Bir iş yemeğinde ya da katılacağınız bir kokteylde rahatlıkla giyebilirisiniz.

3. İnce Topuklu Siyah Siletto Ayakkabılar

Alacağınız klasik model bir stiletto ayakkabıyı konbinleyebileceğiniz sınırsız sayıda elbise olacağını unutmayın.Tıpkı küçük siyah elbiseler gibi ince kopuklu klasik siyah ayakkabılarında asla modası geçmez ve uzun seneler size dolabınızda eşlik eder..

4. Şık Bir Bolero ya da Panço

Katılacağınız davet için serin havalarda giydiğiniz elbiseyi klasik bir paltoyla kombinleyerek elbisenizin şıklığını gölgede bırakmak  yerine elbisenize uyum sağlayabilecek bir bolero yada pançoyu rahatlıkla kullanabilirsiniz.

5. Zarif Bir Gece Çantası

Birçok elbiseye uyabilecek dore yada lame renkte bir çanta seçeceğiniz birçok elbisenizle uyum sağlayacaktır.

0 yorum :

Yorum Gönder

 
Yandex.Metrica